Czech English

Ochrana osobních údajů

Odpovědnou osobou ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů je:

Vojenský technický ústav s.p.
Mladoboleslavská 944
197 00 Praha 9 - Kbely

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:
Mgr. Lukáš Ondráček
dpo@vtusp.cz

Vážený návštěvníku našich stránek, těší nás Váš zájem o naši společnost. Níže najdete informaci o tom, jaké údaje při návštěvě našich stránek shromažďujeme a jak je zpracováváme.

Za účelem přizpůsobení našeho on-line marketingu Vašim zájmům a vyhledávání používáme technologii AdWords společnosti Google, jejíž prostřednictvím ukládáme údaje odvozené z IP adresy, ze které bylo přistoupeno na naše www stránky, a to údaje o zemi a v ČR i o městě návštevníka, době pobytu a stránce kterou navštívil a to, zda jde o první nebo opakovanou návštěvu.

Tyto údaje jsou uchovávány po dobu 26 měsíců, poté jsou automaticky mazány. Při tomto procesu se na vašem počítači ukládají soubory cookies, které se načítají při návštěvě jiných stránek z důvodu remarketingu, tj. při přizpůsobení banerové reklamy dle vašeho dřívějšího vyhledávání. Při použití tohoto nástroje může dojít k přenosu dat na servery umístěné v USA a tam i k jejich zpracovávání. Vezměte prosím na vědomí, že v USA z pohledu Evropské unie neexistuje „přiměřená úroveň ochrany“ pro zpracování osobních údajů.

Pravidla Google pro zpracování dat: https://support.google.com/analytics/answer/7667196

Používáním našich stránek stránek zároveň vyjadřujete souhlas s používáním cookies.

Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

Kontakty

Kontakt:

Vojenský technický ústav, s.p.

Mladoboleslavská 944

197 06 Praha 9 - Kbely

 

IČ: 24272523

DIČ: CZ24272523

 

Tel.: +420 950 105 111

Fax: +420 284 817 086

e-mail: info@vtusp.cz